Tahniah !
Berikut merupakan senarai nama peserta ROAR’14 yang telah terpilih. Diharapkan semua peserta dapat menyemak semula nama masing-masing.

IKHWAH:

1) AFIF FAHIM BIN MOHAMAD DIMYATI
2) MUHAMMAD AISAR AYADI BIN KAMALUDDIN
3) AFNAN BIN FAKHRURAZI
4 ) MUHAMMAD NUR AZRI BIN MOHD HISAM
5) AHMAD KAMIL BIN AHMAD FAHMI
6) MUHAMMAD IZZAT HAFIZI BIN ZAABA
7) SHAHRUL ARIF BIN SHAHRUL AZHAR
8) HANIZ IQBAL BIN HAZAIDI
9) MOHAMMAD BUSYOIRI BIN NORODDIN
10) MUHAMMAD FARIS BIN MOHD RUSLI
11) AHMAD LUQMAN BIN IBRAHIM
12) MOHAMMAD AQIL BIN AZMAN
13) AHMAD FAIZ BIN ZAIB
14) MUHAMMAD FARHAN BIN RADUAN
15) AHMAD ANNASAAIE BIN ABDUL GHAFFAR
16) ARIF JAMAL MIN AZMI
17) AHMAD FAIZ BIN ZAIM
18) MUHAMMAD ASYRAF BIN ABDUL RAHIM
19) MOHD ZULKHAIRI BIN SAHLANI
20) MOHAMAD ALIF BIN MD SAAD
21) AHMAD ADIB BIN ZAINUDDIN
22) WAN NUSAIRI BIN WAN MOHD NASRUDDIN
23) ABDUL ADZIM MOHD YUSOFF
24) IZHAM BIN ROSSLI
25) MUHAMMAD FAZLANS BIN SUTRISNA TANJUNG
26) MUHAMMAD AMIR FARHAN BIN HISAMUDDIN
27) MOHAMAD HIFZHAN ARIMI BIN MOHD HIDZIR
28) AHMAD LUQMAAN BIN BAHARUDIN
29) MUHAMMAD RIDZUAN BIN ABU BAKAR


AKHAWAT:

GROUP A

1) ELLYA ATHIRAH BINTI A. JALIL
2) NURUL EZZATY NAJWA BINTI JAINAL
3) NURUL SALSABILA BINTI MOKHTAR
4) NUR HAMIZAH BINTI AB RAZAK
5) WAN FATHIAH NASUHA BINTI WAN NUDRI
6) SITI ZULAIKHA BINTI MOHD KAMARUDIN
7) RABIATUL ‘ADAWIYAH BINTI AHMAD
8) NURFAIZAH BINTI ABDUL AZIZ
9)SITI ROKIAH BINTI ISHAK
10) SYAIMAA BINTI SHAYUTHY
11) NURBAHIRAN BINTI MAT ZAIN
12) KHAIRUNNISA BINTI ABD RAHMAN
13) FATIMATUL ZAHRAQ BINTI ABDUL HAMID
14) LIYANA BINTI ABD RAHIM
15) UMMI SAKINAH BINTI ABDUL KADIR
16) TENGKU ZAHIDAH BINTI TENGKU ZAINAL ABIDIN
17) SITI NOOR REDZUANI BINTI SHAFII

GROUP B

1) NURUL FILZAH ‘AYUNI BINTI ROHAIZAT
2) NABIL HUDA BINTI CHE MURAD
3)  SUMIRAH SUMIYYAH BINTI RAMLI
4) FATIN NABILA BINTI LUQMAN
5) SITI NURUL FARAHAH BINTI MOHD ARIPIN
6) IZAZI FAKHIRA BINTI FAUZI
7) NUR AMNINA BINTI NORDIN
8) NUR SABIHA BINTI ZAKARIA
9) WAN NURUL HUSNA BINTI WAN MOHAMAD ROSDI
10) BADRIYYAH BINTI HUSIN
11) SUHAILAH BINTI BADRUDDIN
12) WAN AFIQAH BINTI WAN MOHD SABRI
13) ELLYA NABILA BINTI A. JALIL
14) FARHAH NAEEMAH BINTI MOHAMAD FAUZI
15) NAJIHAH BINTI HUSAIN
16) FATIHAH ASILAH BINTI MUSTAPAH
17) ANISAH SHAMILAH BINTI MOHD SALLEH
18)NUR ATIKAH BINTI HANIFAH

GROUP C

1) NURUL ATIKAH BINTI MOHD RAFI
2) NUR SYAZWANI BINTI RAZAK
3) RASYIDAH BINTI ANUAR MUSADDAD
4) NURULHUDA BINTI IDRIS
5) ATHIFAH BINTI ABDUL AZIZ
6)DHUHAZAINI BINTI AHMAD
7) NUR AMIRA BINTI ANUAR
8) WAHDATY NAJIHAH BINTI MOHD
9) NUR ANIS BINTI MOHD ZALI
10) WAN NURHIDAYAH BINTI WAN YAHAYA
11) NURUL KAIYISAH LAILA BINTI ISMAIL
12) AMARLINA BINTI AHMAD
13) SITI BADRIYAH BINTI YAAKOP
14) SAKINAH BINTI ADUKA
15) NUR FARHANA BINTI AB GHANI
16) AMAL HANANI BINTI ABDUL HALIM
17) RAHIMAH NURYATI BINTI ENGAH

GROUP D

1) NUR SUHAIRA BINTI AB RAHIM
2) SITI NOOR IZATY BINTI ROSLI
3) FARAH HANIN BINTI MOHD AZMI
4) AINATUL MARDHIAH BINTI MOHAMMADIN
5) RAUZAN HAYATI BINTI MOHD HASNAN
6) NUR’AINI SOFIA BINTI ROSMAN
7) NUR IZZATI BINTI MOHD HASHIM
8) AMANINA BINTI JUAZER RIZAL
9) SITI NABILAH AFNI BINTI PAKURURAZI
10) NASYWA BINTI AHMADI
11) SARAH BINTI AHMAD
12) NUR IDAYU BINTI SHAFIE
13) NUR IZZAH FATIMAH AZIZAH BINTI MOHD SHAKIR
14) NOOR FARHANAH BINTI TAUHID AHMAD
15) RADIN RAHMAH BINTI RADIN MONAWIR
16) NASRIAH BINTI RAMLI
17) NURLIYANA MASTURA BINTI RAZALI
18)WAN FATIMATUZAHRAA BINTI WAN ABDUL KADIR USIN